Uważam, że w każdym z nas jest więcej pozytywnych cech niż negatywnych, a te drugie są wynikiem trudnych sytuacji, których doświadczyliśmy. Takie przeświadczenie umożliwia mi zauważenie mocnych stron moich Klientów oraz stworzenie ciepłej, nieoceniającej i pełnej akceptacji atmosfery. Dzięki niej moi Klienci są w stanie – często pierwszy raz w życiu – otwarcie rozmawiać o ważnych, osobistych problemach swojego życia. W czasie naszych spotkań, te chronologicznie i przestrzennie odległe wydarzenia omawiamy łącznie. W efekcie zaczynają zauważać powtarzające się w nich wzorce zachowań oraz patrzeć na siebie z zupełnie nowej perspektywy.

Pomogę Ci zatem (1)·odkryć Twoje mocne strony, z których nie zdajesz sobie sprawy lub które traktujesz jako oczywiste, (2)·rozumieć stosowane przez Ciebie wzorce zachowań wraz z ich konsekwencjami, a co się z tym wiąże (3)·skuteczniej wyrażać własne prawa, potrzeby i interesy. Dzięki temu wspólnie zbudujemy wysokie poczucie Twojej wartości. Pomoże nam ono stawić czoło Twoim lękom oraz stopniowo rozwiązać wszystkie problemy.

Być może jeszcze tego nie widzisz, ale odwiedzając strony psychologiczne, robisz wielki krok naprzód. To dobry moment, aby pójść za ciosem. Co ci szkodzi spróbować? Kto wie, co się stanie?